Адже комісія просто не може регулярно збиратися. Такою думкою поділилася Ірина Венедіктова, очільниця Офісу генпрокурора України.

Зверніть увагу Конкурс на посаду керівника САП зірвали: Україна провалила першу обіцянку для траншу МВФ

Членам комісії не вдається зібратися

Посадовиця зауважила, що конкурс мав завершитися ще у січні 2021 року. Члени комісії не розраховували, що працювати доведеться понад рік. Венедіктова розуміє їх в цьому. "Причина затягування – комісія не може зібратися. При цьому, ми справді на фінальній стадії", – наголосила генпрокурорка.

Процес перейшов у складну стадію, коли в нас були об'єктивні фактори. А тепер, як я розумію, є суб'єктивні фактори окремих людей,
– зауважила Венедіктова.

Зазначимо, що на засідання, які відбувалося 9 та 12 жовтня, не прийшли 3 членів комісії. Через це не вдалося зібрати кворум, а саме проведення конкурсу було зірваним.

Засідання заплановане на 2 грудня

За словами української генпрокурорки, чергове засідання комісії, яка обирає керівника САП, має пройти вже у четвер, 2 грудня. Якщо справді вдасться зібратися, її члени зможуть оголосити оцінки за практичне завдання й призначити дату співбесіди. Після цього залишатиметься лише провести спеціальну перевірку.

Що каже президент