У Дзержинську на конкурсі сніговиків зліпили російського окупанта. Скульптура виявилася настільки кумедною та потворною, що організатори змушені були пояснювати весь "глибокий" символізм.

Читайте також У Росії гірлянди влаштували бунт: пишуть "Слава Україні" і доводять власників до суду

Що зліпив учасник конкурсу

Один з учасників зліпив та розмалював якогось мутанта. Сніговик нагадує суміш людини, моржа та динозавра чи дракона. Це створіння має ще більш потворний вигляд завдяки Z-символіці та формі російського десанту. Доповнює образ скульптури окупанта дуже дивний погляд.

У Дзержинську на конкурсі сніговиків зліпили окупанта
Потворна снігова скульптура окупанта / Фото з соцмереж

Що сказали організатори

Місцева влада заявила російським ЗМІ, що автором цього "шедевру" виявився місцевий скульптор та військовий пенсіонер.

Організатори заходу теж давали пояснення медіа країни-агресорки. Вони запевнили, що насправді цей сніговик символізує дракона – символ 2024 року. При цьому представники конкурсу (ймовірно, про всяк випадок) наголосили, що це не просто дракон, а дракон-учасник так званої "СВО" (так жителі держави-терориста називають повномасштабне вторгнення Росії в Україну).

У Дзержинську на конкурсі сніговиків військовий пенсіонер створив дракона-окупанта
Такий "шедевр" створили на конкурсі сніговиків у Дзержинську / Фото з соцмереж

Більше курйозних новин з Росії

  • Не так давно у Волгоградській області окупант після отримання поранення у розв'язаній Росією повномасштабній війні проти України захотів отримати 3 мільйони рублів. Однак замість обіцяних кремлівською пропагандою грошей місцева влада дала йому сітку цибулі та два відра моркви. А ще загарбнику відмовилися давати категорію "Д" та замінювати суглоб.
  • Раніше у Краснодарі в одному з супермаркетів росіян завалило піддонами з туалетним папером. Як з'ясувалося, оператор штабелера зачепив товар.
  • Нагадаємо, що в Якутії збільшилася кількість "митців", які ліплять з гною новорічні символи. Вони намагаються робити дивні "скульптури" якомога більшими.