Про це журналістам розповіли кілька людей на умовах анонімності. Вони пояснили, чому республіканець від штату Огайо Джим Джордан відмовився брати участь у виборах.

Читайте також Байден проситиме 60 мільярдів для України: чи достатньо цього для потреб ЗСУ

Джордан казав, що не боротиметься за крісло спікера Палати представників

Як зазначають джерела, Джордан у четвер не вимагатиме додаткового голосування за спікера. Ба більше, він підтримає план надання додаткових повноважень тимчасовому спікеру МакГенрі. Останній – республіканець від штату Північна Кароліна.

Джерела кажуть, що після двох турів голосування група республіканців дала зрозуміти, що у Джордана недостатньо підтримки. Відтак, він не зможе отримати посаду спікера Палати представників.

Тепер законодавці матимуть можливість розглянути пропозицію розширити повноваження МакГенрі.

Сам факт, що Джордан не зміг стати спікером Палати представників, позитивно вплине на підтримку Україні. А все тому, що він виступав проти того, щоб США надалі надавали нам озброєння задля протистояння російській агресії.

Що відомо про Джордана

  • Що стосується Джордана, то він відомий тісним союзом з Дональдом Трампом. Особливо тоді, коли колишній американський президент вимагав скасування результатів виборів у 2020 році. Внаслідок цього 6 січня 2021 року відбулася атака на Капітолій.
  • Під час процедури імпічменту Трампа через атаку 6 січня Джордан був його головним захисником у Конгресі. Після того колишній президент США нагородив його Медаллю Свободи.
  • Звернімо увагу, що кілька років тому Джордан і його офіс потрапили у скандал. Вони заперечували звинувачення колишніх борців, коли він обіймав посаду помічника тренера з боротьби в Університеті штату Огайо. Тоді його звинуватили в тому, що він знав про неналежне обмацування лікарем. Сам Джордан заявляв, що ніколи не знав про жодні зловживання.