Що таке TOKEN2049 та чому це престижно

Однією з головних та найпрестижніших криптоподій у 2023 році є TOKEN2049. Вона об'єднала представників фінтех- та криптокомпаній, а також проєктів у сфері Web3, для обміну досвідом та унікальними поглядами на розвиток галузі.

Читайте також Більше подарунків для близьких: на WhiteBIT можна придбати цифрові Gift-картки за криптовалюту

У 2023 році WhiteBIT стала єдиною криптокомпанією родом з України, яка брала участь і була партнером TOKEN2049. Упродовж двох днів учасники події мали можливість дізнатися більше про сервіси та продукти WhiteBIT на стенді компанії, зокрема, скористатися криптовалютним рішенням для оплат – Whitepay, яке входить до екосистеми WhiteBIT.

За словами СЕО WhiteBIT Володимира Носова, такі заходи, як TOKEN2049, є однією з рушійних сил індустрії.

Володимир Носов

СЕО WhiteBIT

Ми на власні очі побачили, як багато цікавих продуктів, бізнесів та проєктів об'єднуються та шукають нові підходи розвитку блокчейн-індустрії, обговорюють наявні проблеми й виклики. Ми раді стати частиною таких процесів і ще раз довели світу, що попри повномасштабну війну, українське — це круто.

Носов додав, що не дарма Україна в першій трійці рейтингу з використання криптовалюти у світі. Це неймовірно заряджає і надихає, а WhiteBIT – задає рівень для інших.

Такі заходи просувають Україну

На думку WhiteBIT, саме участь компаній з українським корінням у заходах такого рівня просуває Україну як майданчик можливостей для міжнародних компаній та проєктів.

У компанії переконані, що розгалужене партнерство між різноманітними гравцями сприятиме доступності блокчейн-технологій на широкий загал.

Криптобіржа родом з України – WhiteBIT

WhiteBIT – одна з найбільших європейських централізованих криптовалютних бірж родом з України, що була заснована у 2018 році.

  • На біржі представлено понад 350+ торгових пар, 270+ цифрових активів та 10 національних валют.
  • Найвищий середньодобовий обсяг торгів становить 2,5 мільярда доларів.
  • WhiteBIT разом із Національним університетом "Києво-Могилянська академія" та платформою Дія.Освіта створює освітні продукти для отримання вичерпних і фахових знань про блокчейн-технології.
  • Компанія співпрацює з МЗС України, а також є партнером національної збірної команди України з футболу, футбольного клубу "Барселона" та кіберспортивної платформи FACEIT.