Коли надійдуть виплати

У відомстві уже розв'язали проблему із недостатнім виділенням коштів та спрямували на фінансування програми суму, якої не вистачало.

Проблему оперативно вирішили спільними зусиллями Мінреінтеграції, Мінсоцполітики та Мінфіну. Обсяг виплат за січень був збільшений на суму майже 1,3 мільярда гривень,
– йдеться у повідомленні.

Цікаво Гроші, харчування та одяг: від яких організацій українські переселенці можуть отримати допомогу

У Мінреінтеграції також додали, що оперативно виявити проблему вдалося завдяки зверненням громадян на гарячу лінію міністерства.

Почути та зреагувати. Саме так маємо робити. Дякую всім, хто долучився до вирішення проблеми. Зокрема Мінсоцполітики та Мінфіну. Декілька сотень тисяч людей змогли врешті отримати фінансову допомогу від держави. Прошу й надалі ретельно відслідковувати сигнали від людей,
– зауважила Ірина Верещук.

Які ще виплати можуть отримати українці

  • Багатодітні сім'ї, переселенці та ті, хто проживає на тимчасово окупованих територіях, мають право на допомогу від США у розмірі 100 доларів або 3 600 гривень.
  • Ще одним фондом, який допомагає постраждалим від війни українцям отримати допомогу від донорів, є Ukrainely. У пріоритеті для допомоги сім'ї з дітьми.
  • З початку січня цього року в Україні відновили приймання заявок на 6600 гривень допомоги від Агентства ООН у справах біженців. Отримати виплати можна через партнерську організацію "Люди в біді".