Таку думку висловив політолог Олег Лісний виданню Kyiv.Press.

"Із усіх опозицій РПЛ є найбільш активною та послідовною у своїх вимогах, не даючи владі змоги переключити увагу із проблем завищених цін на газ для населення та офшорної корупції найвищих чиновників на проблеми зманіпульовані та штучно зрежисовані. Всі опитування показують, що саме підвищення комунальних тарифів є найбільшою проблемою для українських громадян", — вважає експерт.

"В сьогоднішніх умовах блокування трибуни є інструментом мирного парламентського спротиву, який за умов ігнорування може набути і більш радикальних рис", — додав політолог, прогнозуючи приєднання до опозиції Ляшка й інших фракцій, які, вимірюючи незадоволення населення тарифним питанням, можуть прийняти рішення приєднатися та разом продовжити боротьбу.

"І якщо восени, після Тарифного Майдану, уряд Яценюка пішов на поступки радикалам в питаннях соціальної норми газу для населення, то вже на весну соціальні норми були відмінені. Тому для Ляшка сьогодні дуже важливо задати власний тон діалогу із головою Кабміну та очільником Парламенту, налаштувавши їх більше на вирішення соціальних питань, аніж на консервацію влади та виконання вимог міжнародних фінансових установ. Кредити МВФ є важливими для економіки, проте не найголовнішим питанням для населення", — резюмував експерт.