Згідно з даними Світового банку, в новому рейтингу Україна піднялася з 83-ої на 80-ту сходинку (із 190 країн). Рейтинг враховує 10 основних напрямків: процедура відкриття нового підприємства, отримання дозволів на будівництво, підключення до електромереж, реєстрація прав власності, доступність кредитних коштів, захист прав міноритарних акціонерів, податкова система країни, легкість ведення зовнішньоекономічної діяльності, забезпечення виконання контрактів та вирішення проблем з неплатоспроможністю.

Найкраща ситуація в Україні – з процедурою відкриття нової справи та доступністю до кредитів (20 місце серед 190 країн), причому за першим показником Україна піднялась на 10 позицій.

Також Україна перебуває у верхній половині рейтингу за показниками "реєстрація прав власності", "захист прав міноритарних акціонерів", "податкова система країни", та "забезпечення виконання контрактів".

А от найгірша ситуація в Україні – з вирішення проблем з неплатоспроможністю – 150 місце (на 9 позицій нижче, аніж рік тому).

Читайте також: Портрет українця, який хоче працювати за кордоном (Інфографіка)