Без сумніву, найбільш оплачуваною професією є розробка програмного забезпечення. Також високу зарплатню пропонують у сферах продажів, міжнародних перевезень, логістики та на керівних посадах. Високу зарплатню можна отримувати й у сфері обслуговування.

Цікаво 35 тисяч доларів у місяць: Даша Квіткова розповіла, як заробляє такі гроші

ТОП високооплачуваних професій

Згідно з інформацією сайту Work.ua, в усіх 28 категоріях пропозицій роботи є вакансії з зарплатнею понад 50 000 гривень. ТОП позицій за зарплатнею виглядає так:

Високооплачувані позиції у сфері обслуговування

Домробітники, прибиральники та няні в Україні можуть отримувати хороший заробіток. На платформі Work.ua наразі є близько 90 вакансій у цій сфері з зарплатнею понад 50 тисяч гривень. найвисокооплачуваніші з них такі:

  • На позиції няні з проживанням пропонують 84 тисяч гривень заробітку. Графік роботи передбачає 2 місяці безперервної роботи, а потім 2 місяці відпочинку.
  • Кухар у підрозділі ЗСУ може отримувати зарплатню до 113 тисяч гривень. На цю позицію розглядають виключно чоловіків, а робота передбачає офіційну мобілізацію до лав ЗСУ.
  • Продавець-консультант до магазину чоловічого одягу. На цій позиції за інформацією у вакансії можна заробляти до 90 тисяч гривень.

Робота для українців за кордоном

  • Українським біженцям можливо знайти роботу у Європі. Раніше ми писали, які вакансії доступні в Чехії, Румунії та Нідерландах.
  • Для того, що знайти роботу у Польщі, можна скористатися лайфхаками.
  • В Чехії роботодавці активно шукають іноземних працівників, і доволі часто вакантні позиції займають українці. Найпопулярніші позиції охоплюють як виробництво, так і соціальну сферу та сферу обслуговування.