BASF йде з Росії

На сайті компанії нагадали, що 3 березня оголосили про припинення всієї нової діяльності у Росії та Білорусі "у зв’язку з агресивною війною проти України, розв’язаною владою Росії".

Читайте також: Чотири європейські компанії заплатили за російський газ рублями, – Bloomberg

Рада виконавчих директорів BASF SE прийняла рішення до початку липня 2022 року також згорнути решту бізнес-діяльності компанії в Росії та Білорусі. Від цього рішення звільняється бізнес, який підтримує виробництво продовольства, оскільки війна ризикує спровокувати глобальну продовольчу кризу,
– йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що компанія рішуче засуджує напад Росії на Україну. Тому BASF розробляє детальні плани впорядкованого припинення діяльності.

Діяльність BASF

Прибуток компаній групи в Росії та Білорусії склала близько 1% від загального обсягу продажів BASF Group (78,6 мільярда євро). Зараз у цих країнах працюють 684 співробітники BASF, компанія підтримуватиме їх до кінця 2022 року.

BASF працює у шести основних бізнес-сегментах: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства.

Важливо – окупанти намагаються запровадити рублі на Харківщині: дивіться відео