Що таке халвінг біткойна

Халвінг біткойна – довгоочікувана подія в індустрії цифрових активів, що знаменує розподіл винагороди за майнінг блоку навпіл. Згідно із задумом творця біткойна Сатоші Накамото, халвінг відбувається кожні чотири роки, або після кожних 210 000 видобутих блоків.

Читайте також Яка з країн закупила рекордну кількість біткойнів

Процес є важливою особливістю політики біткойна, спрямованої на контроль швидкості створення нових монет та забезпечення довгострокової стійкості мережі біткойн.

Через це до майбутнього халвінгу ведуть відлік зі ще більшим нетерпінням в очікуванні побачити подальшу динаміку ціни на монету.

Акція від WhiteBIT

Традиційно криптобіржа WhiteBIT не стоїть осторонь такої події та проводить масштабну акцію для своїх користувачів. До неї можуть долучитися усі охочі з будь-яким рівнем знання цифрових валют, адже головна умовні умови передбачають створення та поширення коротких відео на тему халвінгу.

  • Автори найцікавіших роликів, яких обиратимуть як представники компанії, так і ком’юніті, розділять призовий фонд у 0,49 BTC.
  • Зареєстровані користувачі біржі, які слідкують за офіційними каналами WhiteBIT в соцмережах, можуть поділитися улюбленим роликом з хештегом #hahahalving_WhiteBIT у себе в акаунті та отримати шанс виграти брендовану продукцію WhiteBIT, футбольного клубу Барселона та Української асоціації футболу.
  • Переможців буде обрано випадковим чином. Більше деталей про правила в блозі.
  • Мета такої кампанії від WhiteBIT – надати можливість будь-кому взяти участь в акції з фінансовою винагородою за виконання креативного завдання.

WhiteBIT, крім проведення подібних акцій, відомі ще й своєю активною громадянською позицією у звʼязку з повномасштабним вторгненням в Україну.

Наприкінці березня 2024, СЕО Володимир Носов та WhiteBIT зробили донат у розмірі 1 мільйона гривень в рамках збору "Штурмові роботи" для Третьої окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Також, криптобіржа WhiteBIT співпрацює із Міністерством закордонних справ України та регулярно бере участь у кампаніях зі збору коштів на гуманітарні та військові потреби.

Про криптобіржу

WhiteBIT – одна з найбільших європейських криптобірж родом з України, заснована у 2018 році.

  • На біржі представлено понад 350+ торгових пар, 270+ активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT разом з Міністерством цифрової трансформації створили "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
  • Мета WhiteBIT – масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі