Наразі Фінляндія не планує коментувати це. Водночас вони чекають, чи справді Росія припинить постачання природного газу. У разі реалізації цього сценарію, виникнуть серйозні проблеми для деяких суб'єктів фінської промисловості та виробництва продуктів.

Варте уваги У Миколаєві повідомляють про вибухи: не залишайте укриттів

У Фінляндії остерігаються, що Росія може зупинити постачання газу

Попередньо у Фінляндії вважали, що Росія може припинити постачання газу 23 травня, адже саме тоді європейська країна має сплатити наступні рахунки за газ держави-агресорки.

Міністр оборони Фінляндії Антті Кайкконен прокоментував цю інформацію. Він заявив, що не може підтвердити це та додав, що загалом в Європі зараз обговорюють питання щодо постачання газу з Росії на Захід.

Що відомо про ситуацію з постачанням газу

Для Росії не новий варіант. Раніше держава-агресорка уже відрізала від газу Польщу та Болгарію. У російському "Газпромі" заявили, що вони ухвалили це рішення, оскільки ці країни відмовилися платити за газ у рублях.

Додамо, що Україна на днях повідомила, що наразі не здатна здійснювати транзит майже третини газу з Росії до Європи. Головна причина – станції перебувають на тимчасово окупованих територіях. Через одну зі станцій Європа отримала до 32,6 мільйона кубометрів газу на добу.

Крім того, Болгарія змогла домовитися про постачання скрапленого газу з США. Парадокс у тому, що ціна для болгар стала меншою, у порівнянні з тою сумою, яку офіційна Софія платила Росії.

Це вас може зацікавити – Зеленський відзначив нагородами медсестер: дивитися відео