У своєму телеграмі він написав, що у місті пролунали вибухи і попросив людей залишатися в укриттях.

Важливо На околицях Харкова чутно вибухи: очевидці кажуть про пожежі

На жаль, більше інформації про вибухи у Миколаєві Сєнкевич не оприлюднив. У пресцентрі оперативного командування "Південь" заявили, що на Миколаївському напрямку продовжуються серійні обстріли реактивними системами залпового вогню як наших позицій, так і промислової зони Миколаєва.

Ворог продовжує руйнувати інфраструктуру та тиснути психологічно на мирне населення, однак дух миколаївців – незламний,
– наголосили в ОК "Південь".

Окупанти обстріляли українські міста

Від початку травня ворог значно активізував обстріли по мирних містах України. Лише за 12 травня:

  • зранку стало відомо, що у Запоріжжі пролунав потужний вибух. Про це повідомили відразу кілька джерел. Тоді ані в місті, ані в області не лунав сигнал про повітряну тривогу.
  • у Полтавській області заявили про вибухи. Їх почули якраз у той час, коли у регіоні тривала повітряна тривога. Зауважимо, що інформація про вибухи на Полтавщині з'явилася о 17:11, а повітряну тривогу з'явилася о 17:08.
  • у тимчасово окупованому Херсоні чутно звуки вибухів. Наразі жодних даних про руйнування, жертв чи постраждалих від обстрілу немає.

Варте вашої уваги Військовий експерт назвав регіон, куди Росія може кинути підсилення

Очільник Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім нагадав, що інтенсивні обстріли області тривали із 8 на 9, а також із 9 на 10 травня. Внаслідок атак є один загиблий. Крім того, відомо про 15 поранених. Найбільше в області постраждала інфраструктура.

Ворог намагався просуватися углиб Миколаївщини, однак це йому не вдалося й зона бойових дій залишилася там, де була до початку травня.

Війна обходиться Росії у 2 – 3 рази дорожче, ніж Україні: дивіться відео