За даними triple, 6,5 мільйона українців є власниками криптовалют у 2022 році. Це майже 16% населення, якщо брати офіційні дані. Хоча насправді частка значно більша. Це другий показник у всьому світі. Активніше криптовалюти купують лише у В’єтнамі – 20% населення.

Цікаво Ексклюзивно для читачів 24 каналу: як отримати бонус від криптобіржі Bybit

Очікується, що кількість власників криптовалют лише зростатиме, адже така тенденція чітко проглядалася останніми роками. Так, третя за величиною біржа криптодеривативів у світі Bybit вже налічує 10 мільйонів користувачів по всьому світу.

Шлях до 10 мільйонів

Як зазначають у компанії, "10 мільйонів користувачів вже оцінили місію Bybit: слухати, піклуватися і постійно покращувати свої сервіси". Біржа побудована на передовій інфраструктурі і дозволяє професіоналам та початківцям використовувати всі можливості криптоіндустрії.

Бен Чжоу

Співзасновник і генеральний директор Bybit

Надзвичайно приємно бачити, як Bybit досягає успіху в таких масштабах; я відчуваю себе гордим батьком, який спостерігає за дорослішанням своєї дитини. Досягнення планки 10 мільйонів користувачів, незважаючи на ведмежий ринок, вражає, і, без сумніву, це пов'язано з тим, що ми завжди прислухаємося до наших користувачів і вдосконалюємо наші сервіси в їхніх інтересах. Починаючи з рекордної кількості учасників на змаганні WSOT 2022 і закінчуючи нашими першими на ринку опціонами на USDC, Bybit зарекомендував себе як по-справжньому універсальна платформа криптоіндустрії.

Нові можливості від Bybit

Для існуючих та нових користувачів криптобіржа оголошує програму зі спецумовами "Чудова десятка". У період дії цієї програми обнуляються торгові збори за спотову торгівлю.

Завдяки "Чудовій десятці" користувачі зможуть торгувати більше і платити менше з нульовими торговими зборами по всіх спотових парах. Все, що потрібно, - це увійти за допомогою телефону або комп'ютера в інтуїтивно зрозумілий і простий інтерфейс спотової платформи Bybit і використовувати для трейдингу будь-які більш ніж 100 торгових пар.

На Bybit Earn, платформі продуктів для пасивного доходу, буде запущено промо-пул з прибутковістю в USDT, а також особливі пропозиції Shark Fin для фіксованих періодів.

Що відомо про Bybit

Криптовалютна біржа Bybit заснована у 2018 році та розвиває екосистему інструментів для роботи з криптоактивами. Криптобіржа дуже швидко розвивається. Зокрема, завдяки тому, що робить інструменти для використання криптоактивів безпечними, а тепер ще й особливо вигідними. Вже понад 10 мільйонів користувачів по всьому світу оцінили надшвидкі механізми зведення ордерів, цілодобову мультимовну підтримку та професійне ком'юніті трейдерів.

Bybit є головним партнером гоночної команди Oracle Red Bull Racing, кіберспортивних команд NAVI, Astralis, Alliance, Virtus.pro, Made in Brazil (MIBR), City Esports та Oracle Red Bull Racing Esports, а також футбольних команд "Боруссія Дортмунд" та "Авіспа" Фукуока".