За словами заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, ціни на газ для населення мають залишитися без змін на період війни.

Важливо Підприємства працюють, – наскільки Україна підготується до опалювального сезону під час війни

Він зазначив, що зараз приоритетне завдання в енергетичному секторі – збереження чинних тарифів на газ та тепло для населення, тобто 7 420 гривень (з ПДВ) за 1 000 кубічних метрів.

Уряд зафіксував вартість реалізації природного газу виробникам теплової енергії, зокрема для:

  • об'єднань співвласників багатоквартирних будинків,
  • житлово-будівельних (житлових) кооперативів,
  • управителів багатоквартирних будинків необхідних для надання послуг з гарячого водопостачання.

Всі вони платитимуть фіксовану ціну, що складає 7 420 гривень (з ПДВ) за 1 000 кубічних метрів плюс транспортування газу.

На цій темі спекулюють фейками

Нещодавно в мережі почала поширюватися інформація, що нібито ціна газу та опалення для українців має зрости втричі. Проте це лише звичайний фейк, який спрямований на розхитування ситуації в країні.

28 травня в РНБО це спростували й вказали на одну дуже важливу деталь. Наразі в Україні є затверджений закон щодо врегулювання відносин на газовому ринку. Мовиться про весь період воєнного стану. Цей законопроєкт схвалили 10 травня 2022 року.

Цей законопроєкт передбачає стримування тарифів на газ і опалення. Це відбуватиметься шляхом використання частини коштів, які надають нашій державі партнери.

Відповідно до заяви, яку опублікували в "Нафтогазі", підвищення цін на газ не планується. Українців заспокоїли, запевнивши, що ситуація не змінюватиметься.

У компанії відзначили, що завдяки частині грошей, які надають нам партнери, відбуватиметься стримування тарифів на газ і опалення.

Газпром зупинив постачання газу до Нідерландів: дивіться відео