Допомагати криптою

Завдяки криптопартнеру WhiteBIT, внески до збору "‎Почуй своїх" можна робити у криптовалюті. Це сталося можливим завдяки рішенню від Whitepay, який входить до екосистеми WhiteBIT.

Читайте також Чат-бот від МЗС і WhiteBIT: вже тисячі заявок із 72 країн світу за пів року

Що маєте на меті збір "‎Почуй своїх":

 • Це зібрати 14,2 мільйона гривень для закупівлі 100 комплектів радіозв’язку для 100 підрозділів Сил Оборони України,
 • Кожен комплект містить автомобільну радіостанцію Motorola DM4400, портативну цифрову радіостанцію Motorola DP4800, а також 5 портативних цифрових радіостанцій Motorola DP4400.

Найважливіше те, що ця ініціатива спрямована на досягнення високої продуктивності у військових, швидкої відповіді на будь-які зміни в бойових умовах, а також для забезпечення скоординованої взаємодії між підрозділами.

Хто та як може зробити внесок

Допомогти забезпечити зв'язок для захисників може кожен небайдужий. Таким чином, це можуть зробити усі, незалежно від того, де вони знаходяться та якою валютою користуються.

 • Завдяки компанії Whitepay, що спеціалізується на наданні криптоеквайрингу для бізнесу та благодійності, зробити донат у криптовалюті можна через головну сторінку збору, обравши зручну мережу та зазначивши суму.
 • Пожертви з використанням криптовалют стають усе більш популярним способом фандрейзингу.
 • Впродовж останніх років технології блокчейну роблять благодійність можливою без зайвих посередників та перешкод.
 • Тим часом приватність, швидкість та низькі комісії дають змогу організаціям ефективно реагувати на гуманітарні кризи.

За сприяння Whitepay, проєкт "Почуй своїх‎" розширює можливості для міжнародної підтримки та робить процес допомоги зручним для учасників з усього світу.

Завдяки долученню до збору максимальної кількості людей як в Україні, так і поза її межами, українські військові швидше зможуть отримати необхідне обладнання для забезпечення ефективного зв'язку, що є ключовим чинником у підтриманні національної безпеки та оборони.

Про партнерів

Благодійний фонд Сергія Притули – один з найбільших благодійних фондів в Україні, який допомагає військовим і цивільним.

 • З початку повномасштабної війни Росії проти України фонд залучив понад 6,3 мільярда гривень донатів для закупівель мілітарного напряму, серед яких дрони, БПЛА, засоби оптики, зв’язку, тактичної медицини, транспорт, 154 броньовики, супутник для ГУР.
 • З 24 лютого гуманітарну допомогу від Фонду Притули отримали 182 громад, 80 медичних установ, 28 навчальних закладів і сотні тисяч українців у прифронтових населених пунктах і на деокупованих територіях.

Lifecell – український оператор електронних комунікацій, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету.

 • Компанія розвиває інноваційну екосистему електронної комунікаційної галузі, реалізовуючи проєкти, спрямовані на розвиток "розумного міста", "розумного регіону", покращення безпеки громадян і розгортання мережі IoT (інтернету речей).
 • Диджитал-оператор Lifecell пропонує зручні та вигідні тарифи й послуги для користувачів розумних пристроїв.
 • До цифрового портфоліо компанії входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс, застосунки TV+, Lifecell music тощо.
 • Станом на кінець третього кварталу 2023 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 9,1 мільйона користувачів.
 • Lifecell належить Turkcell – найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).

Whitepay – SaaS-компанія, яка надає криптовалютні рішення для бізнесу та благодійності: криптоеквайринг, POS-термінали та платіжні сторінки.

WhiteBIT – одна з найбільших європейських криптобірж родом з України, заснована у 2018 році. На біржі представлено 350+ торгових пар, 270+ цифрових активів та 10 державних валют.

 • WhiteBIT разом із Міністерством цифрової трансформації створили "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
 • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України,
 • Є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
 • Мета WhiteBIT – масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.