Як взяти участь у створенні слогана

Один з найочікуваніших матчів збірної України з футболу відбудеться вже 26 березня у Вроцлаві, та може стати путівкою команди до фінальної частини Євро-2024. Офіційний криптопартнер команди, криптовалютна біржа WhiteBIT, разом зі збірною запускають вибір офіційного слогана матчу серед запропонованих вболівальниками.

Читайте також Новий проєкт "Почуй своїх": WhiteBIT почали співпрацю з Фондом Сергія Притули та Lifecell

Гасло автора-переможця транслюватиметься на екранах стадіону у Вроцлаві та використовуватиметься у промокампанії до матчу, яку побачать мільйони людей у соцмережах та на просторах інтернету.

  • Вибирати найкреативніше гасло серед запропонованих будуть самі вболівальники шляхом голосування. Деталі можна знайти за посиланням.
  • Створення офіційного гасла підтримки перед таким важливим матчем не лише дає можливість вболівальникам відчути себе частиною матчу, а й об’єднує українців незалежно від їх місцеперебування.

Також завдяки партнерству збірної України з криптобіржею WhiteBIT охочі побачити матч наживо зможуть вже традиційно придбати квитки за криптовалюту раніше офіційного старту продажу. Про це буде повідомлено найближчим часом.

Про компанію

  • WhiteBIT – одна з найбільших європейських криптобірж родом з України, заснована у 2018 році. На біржі представлено понад 350+ торгових пар, 270+ активів та 10 державних валют.
  • WhiteBIT разом з Міністерством цифрової трансформації створили "Освітній проєкт з криптограмотності та блокчейну" на порталі Дія.Освіта.
  • Компанія співпрацює з Національним університетом "Києво-Могилянська академія", МЗС України, є партнером Національної збірної команди України з футболу, футбольних клубів "Барселона" та "Трабзонспор", Lifecell та кіберспортивної платформи FACEIT.
  • Мета WhiteBIT – масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.