Про це засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск написав у своєму твіттері. Навчальний заклад може з'явитися у штаті Техас, куди він нещодавно переїхав.

До теми Перший в історії: статки Ілона Маска сягнули 300 мільярдів доларів

Університет, швидше за все, отримає назву "Техаський інститут технологій та науки". Суттєвих подробиць він поки не оприлюднив.

І хоч користувачі радили підприємцю змінити місцями слова Technology та Science, Маск впевнений, що має бути саме так. Ілон також зазначив у коментарях, що в його університеті "буде епічний мерч".


У коментарях політик-демократ та кандидат на посаду сенатора від Арканзасу Ден Вайтфілд припустив, що Маск повинен зробити навчання безкоштовним і гарантувати роботу випускникам із високими балами в Tesla або Space X.

Що відомо про освіту Ілона Маска

Засновник Tesla nf Space X Ілон Маск здобував вищу освіту у трьох американських університетах:
– в Королівському університеті у Кінгстоні,
– в Університеті Пенсільванії,
– в Стенфорді.

Але він ніде не затримувався на тривалий час. Зокрема, в останньому місці навчання протимався лише два дні. Додамо, що його освітній ступінь – бакалавр з фізики та економіки.

До слова, в Україні частково змінили умови прийому до вишів. Зокрема, посилили роль математики для певних спеціальностей. Що змінилося та на які спеціальності обов'язково потрібне ЗНО з математики – читайте у статті.