Директор департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації Олексій Литвинов назвав точні дати відпочинку харківських школярів. При цьому додав, що тривалість канікул може бути різною.

Читайте Визначились не усі: коли підуть на зимові канікули школярі у Полтаві

Коли канікули у школах Харкова

У школах Харкова, за словами чиновника, канікули триватимуть з 30 грудня по 15 січня включно.

Частина громад ухвалила рішення, що у них канікули – з 26 грудня по 8 січня з можливістю потім продовжити на якийсь період. А переважно по Харкову – з 30 грудня по 15 січня включно,
– уточнив Литвинов.

До слова, раніше інформували, що у більшості громад Харківщини шкільні канікули триватимуть з 26 грудня до 8 січня 2023 року. Навчання через воєнні дії на Харківщині триває дистанційно.

До теми Зимові канікули 2022 – 2023: коли та скільки відпочиватимуть українські школярі

Де в Україні осінні канікули перенесли на зиму

  • Івано-Франківськ. Осінні канікули для учнів гімназій та ліцеїв Івано-Франківська у 2022 році перенесли. Вони розпочнуться 24 або 25 грудня. За словами директорки департаменту освіти та науки міськради Вікторії Дротянко, канікули в учнів триватимуть до лютого.
  • Рівне. У рівненських школярів класичних осінніх канікул не було. Їх об'єднали із зимовими. Школярі відпочиватимуть попередньо з 26 грудня по 22 січня включно. Такі зміни у шкільному процесі відбудуться зважаючи на погодні умови.
  • Біла Церква. У Білій Церкві також скасували осінні канікули у школах. Школярі натомість відпочиватимуть довше взимку, повідомив начальник освіти та науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик.