Наближається час проведення національного мультимедійного тесту. Багато учнів будуть складати іспит за кордоном, і наші партнери роблять усе можливе для того, аби зробити це було максимально зручно.

Читайте також У МОН зробили важливу заяву щодо іспитів в магістратуру

Нові локації для НМТ у США

Як повідомила УЦОЯО, наші партнери у Сполучених Штатах пішли назустріч нашим випускникам та організаторам НМТ. Відтак, пройти мультипредметний тест українські учні зможуть у спеціально обладнаних центрах ще у двох містах: Х'юстоні та Детройті.

Ми щиро вдячні Посольству України в США, Університету Х’юстон-Клір-Лейк (University of Houston-Clear Lake), Школі Українознавства Товариства “Рідна Школа” в Детройті за те, що зважили на велику потребу в проведенні тестувань для українських вступників, які наразі перебувають у їхніх країнах, і підтримали нас в організації вступних випробувань для них!
– йдеться у заяві УЦОЯО.

Випускникам також нагадали: якщо вони вже створили персональний кабінет та обрали менше зручну локацію для складання НМТ, то до 7 травня є можливість змінити реєстраційні дані та обрати більш зручне місто для складання тесту.

НМТ: коротко

  • Кількість предметів – 3.
  • Обов'язкові – українська мова та математика, історія та іноземна мова, біологія, фізика або хімія – на вибір.
  • Час складання іспиту – 180 хвилин.
  • Підтвердження щодо участі в НМТ учні повинні отримати у травні, запрошення на тест із вказаним місцем – не пізніше як за 10 днів до іспиту.