Про це розповів міністр освіти Сергій Шкарлет в інтерв'ю телеканалу "Рада", передає 24 канал.

До теми Міносвіти категорично проти очного навчання у школах без бомбосховищ, – Шкарлет

За його словами, загалом в Україні близько 3,5 мільйонів людей виїхали за кордоном, ще близько 10 мільйонів людей стали переселенцями.

З них приблизно 25% – це діти шкільного віку або молодь. Тобто маємо 2,5 мільйона школярів та студентів, які були вимушені переїхати,
– наголосив Шкарлет.

Він додав, що наразі заклади освіти в 23 регіонах України працюють у змішаній формі – частково очно, частково дистанційно. Приблизно 600 закладів освіти досі на канікулах, бо там безпекова ситуація не дозволяє почати навчання.

"В нас 33 коледжі та виші перебувають в статусі переміщених. Зокрема, Маріупольський державний університет – передислокувалися спочатку в Рівне, тепер частина – в Києві, а Чернігівська політехніка зараз перебуває в Закарпатті", – сказав міністр освіти.

Він додав, що всі університети та коледжі на безпечних територіях використовують всі можливості для поселення переселенців.

До слова, за 50 днів війни в України російські війська пошкодили 957 закладів освіти. З них 88 – повністю знищені. Додамо, що в 14 областях, де ситуація відносно спокійна, близько 3,5 мільйона учнів повернулися до уроків.

Важливо – Садовий розповів, як працюватимуть садочки у Львові під час тривоги: