Правоохоронці доказів не знайшли. Таку відповідь надали у Нацполіції на запит.

Читайте Талашка звинуватили у домаганнях: в університеті Карпенка-Карого розслідують справу

Які результати справи Талашка про домагання до студенток

У поліції повідомили, що до Шевченківського управління поліції Києва справді надходили звернення щодо фактів можливих випадків сексуальних домагань у вказаному університеті. Їх внесли до журналу про кримінальні правопорушення.

Однак київські правоохоронці не встановили обставин, які можуть підтвердити скоєння кримінального правопорушення". Тож справу до Єдиного реєстру досудового розслідування не вносили.

До теми Я знала, – зірка "Скаженого весілля" Поліна Василина про секс-скандал з Талашком

Що відомо про секс-скандал навколо Талашка

  • На початку серпня 2021 року у мережі з'явилися скандальні історії студенток та абітурієнток Карпенка-Карого. У них дівчата розповідали про неприпустиму поведінку 75 – річного відомого актора та викладача Володимира Талашка й звинуватили його в сексуальних домаганнях. Чоловік запрошував дівчат до себе додому нібито на фотосесії, але там він змушував їх роздягатися й пропонував сексуальні стосунки.
  • Володимир Талашко відкинув усі звинувачення. Він заявив, що нібито не пам'ятає, щоб спілкувався зі студентками чи абітурієнтками університету на інтимні теми.
  • 17 – річна абітурієнтка Марія Смирнова-Матрос також була жертвою домагань актора. Про це вона розповіла через 14 років. Дівчина розповіла, що викладач зґвалтував її попри те, що був другом сім'ї.
  • Жертв домагань викладача підтримали журналістка Яніна Соколова та зірка "Скаженого весілля" Поліна Василина.
  • Тоді 75 – річний актор Володимир Талашко написав заяву на звільнення за особистим бажанням.