Нагородження відбулося в онлайн форматі, про це йдеться на фейсбук-сторінці конкурсу.

Цікаво Global Teacher Prize Ukraine 2020: оприлюднено імена 10 найкращих учителів України

Що отримав переможець? У конкурсі вчителів-інноваторів виграла Концева Вікторія Володимирівна – вона працює вчителькою зарубіжної літератури в Херсонській гімназії №1.

Педагогиня отримала фінансовий грант на суму 320 тисяч гривень, навчання від Комп’ютерної Академії ШАГ, освітню програму у Лондоні від компанії "Атлас" та призи від партнерів конкурсу.

Дивіться відеорезюме на участь у конкурсі Концевої Вікторії:


Натомість грант від фонду Олени Пінчук та проекту "Я Зможу" у розмірі 50 тисяч гривень отримала викладачка Мукачівської ЗОШ №20 ім. О. Духновича Жанна Хома.

Також було оголошено список з 19 найкращих вчителів-інноваторів, які отримали призи від партнерів і організатора конкурсу Комп’ютерної Академії ШАГ. До слова, заявок на участь у конкурсі подали понад 1500 педагогів.

Вчителі-інноватори
19 найкращих вчителів-інноваторів у 2020 році / Фото з фуйсбук-сторінки конкурсу

Що відомо про конкурс вчителів-інноваторів?

Всеукраїнський конкурс Teacher Innovation CUP – це шанс для кожного вчителя отримати визнання та фінансову підтримку. Призовий фонд – 150 000 гривень, переможці отримують грошові подарунки та сертифікати на навчання.

Участь міг взяти будь-який вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології і змінює систему освіти у своїй школі.