Помилялися вчителі математики, географії та Всесвітньої історії.

До слова: Всеукраїнська школа онлайн – розклад занять та список каналів

Глядачі помітили помилку на уроці географії для 10 класу за 9 квітня. Педагог переплутала Індійський та Атлантичний океани розповідаючи про Австралію.

Тема заняття звучала так: "Австралія. Загальна характеристика",

Територія Австралійського Союзу включає в себе повністю материк Австралія, острів Тасманія та острови в Тихому й Атлантичному океані,
– сказала вчителька під час уроку.

Як відомо, західне та південне узбережжя Австралії омивають Тиморське та Арафурське моря Індійського океану.

Інший ляп стався цього ж дня на уроці Всесвітньої історії для 8 класу. Тут вчителька розповідала учням про Ліванську війну, маючи на увазі Лівонську.

Цар Іван Грозний починає Ліванську війну. Це була війна з Ліванським орденом,
– сказала вчителька.

Йдеться про Лівонську війну, яка тривала протягом 25 років. Метою війни було отримати контроль над регіоном Лівонія, що на території сучасних Латвії та Естонії.

Темою уроку була "Московська держава".

Ще однією курйозною помилкою під час уроку за 6 квітня відзначилася вчителька математики для 5 класу. Педагог помилилася під час розв'язання задачі.

Так, під час простого математичного прикладу (30,2 - 2,2 = 18 – правильна відповідь 28) вчителька помилилася при вирахуванні власної швидкості катера.

Темою уроку було "Віднімання десяткових дробів"

Вас зацікавить: Онлайн-уроки будуть без політики: в Офісі Президента домовились з телеканалами

Яка аудиторія у "Всеукраїнської школи онлайн"?В Офісі Президента повідомили, що лише за перший день, онлайн-заняття побачило близько 3,3 мільйона глядачів. А на ютуб-каналі міністерства освіти та науки України кількість підписників зросла втричі за перші чотири дні після запуску проєкту. Зараз на каналі вже понад 154 тисячі підписників.