Володимир Бугров оприлюднив відповідний наказ з підписом міністра освіти і науки Сергія Шкарлета у соцмережі.

До теми Увійти до 500 найкращих вишів світу: новий ректор університету Шевченка про цілі своєї роботи

"29 квітня Міністерство освіти і науки відповідно до наявних у законодавстві процедур уклало зі мною контракт. Щиро вдячний всім виборцям, моїй команді та родині за довіру та підтримку", – написав він.

У наказі МОН йдеться про те, що міністр освіти Шкарлет призначив кандидата філософських наук та професора Володимира Бургова ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка терміном на п’ять років.


Бугрова призначили ректором КНУ ім. Т.Шевченка на 5 років / Наказ МОН

Окрім того, Бугров додав, що університет розпочне новий шлях свого розвитку та пообіцяв, що його команда створить комфортні умови для реалізації ідей університетської спільноти.

Я переконаний, що завдяки спільним зусиллям нашої університетської родини, цей шлях буде успішним. Alma mater славиться не лише визначною історією та потенціалом, а й компетентними професіоналами та експертами, які готові втілювати в реальність найамбіційніші проєкти,
– додав він.

До слова, Володимир Бугров переміг на виборах ректора зі значним розривом. З ним у другому турі змагався Олександр Рожко. Проте Бугров набрав 74,31%, а Рожко – лише 12,93%.

Що відомо про Володимира Бугрова: коротко

  • Володимир Бугров народився 10 листопада 1967 року на Тернопільщині. Школу він закінчив у 1984 році з золотою відзнакою.
  • У 1991 році Бугров захистив дипломну роботу на філософському факультеті КНУ ім. Т. Шевченка. Після цього пішов на аспірантуру. У 1996 році захистив кандидатську дисертацію.
  • З 1998 по 2009 Бугров працював заступником декана філософського факультету. З січня 2009 року – проректор з науково-педагогічної роботи КНУ. Загалом, його стаж роботи в університеті – 29 років.