За Литвина віддали лише 4 % голосів. Лідерами голосування стали проректори вишу – Володимир Бугров та Олександр Рожко.

До теми Литвин претендує на крісло ректора КНУ імені Шевченка: одне важливе питання до соратника Кучми

Вони набрали відповідно близько 44% і 15% голосів. За посаду ректора вони поборються у 2-му турі.

Перед голосуванням про Литвина згадав Данілов

Як пишуть ЗМІ, перед виборами у соцмережах закликали не голосувати за Володимира Литвина – через його політичну діяльність. Одразу після засідання РНБО Олексій Данілов згадав Литвина – в контексті підписання Харківських угод. Їхню ратифікацію наразі розслідує СБУ. Литвин був серед тих депутатів, хто голосував за угоди.

Тут дуже багато цікавих персонажів, які на сьогодні продовжують перебувати в українській політиці. Більше того, дехто з них пропонує себе на посаду, як, наприклад, пан Литвин, до державного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. Я перепрошую, але мені було б соромно дивитися в очі тим людям, тим студентам, щоб зараз іти в ректори,
– наголосив секретар РНБО.

Своєю чергою, Литвин заявив, що його хочуть дискредитувати, аби отримати на посаді ректора КНУ "свою людину".

Важливо Через Харківські угоди можуть відкрити справи про держзраду проти 236 депутатів, – Данілов

Що відомо про Харківські угоди?


Так звані "Харківські угоди" підписали в Харкові у квітні 2010 року. Згідно з ними перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації в Севастополі було продовжено на 25 років в обмін на знижку ціни на газ на 30%, але не більше ніж на 100 доларів за кожну тисячу кубометрів. Документ ратифікувала Верховна Рада.
Ще у 2014 році Генпрокуратура відкрила справу через ці угоди. Справу розслідувати за зловживання владою та державну зраду. Тепер угодами зайнялась СБУ: провели обшуки у Верховній Раді, РНБО, МЗС та Кабміні.