Відео та фото з місця події вже з’явилися у мережі. Зокрема, на доріжках парку можна побачити сліди лайна.

Зверніть увагу! Шевченко витратив у 25 разів більше, аніж задекларував: справжні цифри передвиборчої кампанії

Нардепа Олександра Шевченка облили нечистотами у центрі Франківська: дивіться відео

Як попередньо з’ясували правоохоронці, інцидент став наслідком конфлікту, що виник між зловмисниками та Шевченком. Після цього невідомий підійшов до Шевченка, облив його нечистотами та втік.

Наразі поліція проводить необхідні слідчі дії, зокрема опитує свідків і встановлює причетних до злочину осіб. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за статтями "Хуліганство" та "Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача. Справа перебуває на контролі керівництва поліції Івано-Франківської області.

Фото з місця, де облили Шевченка нечистоатми

Сам Шевченко стверджує, що облили його нечистотами під час зустрічі з керівником івано-франківської будівельної компанії M Group Developmen Іваном Мельником і його діловим партнером Мирославом Кальяном, відомим у злочинних колах за прізвиськом "Патлатий". Зустрітися у парку, "аби обговорити якісь важливі питання", запропонував йому власне Мельник.

"Я зустрівся з Іваном Мельником і цим його партнером-бандитом. Вони одразу ж почали погрожувати мені. Вимагати, щоб я не висувався до Верховної Ради України від міста Івано-Франківська, бо в окрузі, як вони казали, повинен перемогти юрист пана Мельника – Олександр Богачов, якого вони намагаються висунути від партії "Слуга народу", – розповів політик.

Що відомо про Олександра Шевченка: біографія політика

За його словами, Мельник і Кальян спершу погрожували кампанією з оббріхування його імені в засобах масової інформації, потім почали говорити про фізичну розправу над ним і його родиною, а далі під виглядом працівника комунальних служб міста до них підійшов чоловік і облив його з відра брудом.

"Звертаюся до Володимира Зеленського: пане президенте, прошу Вас надати оцінку цим бандитам, які, прикриваючись Вашим ім’ям, прагнуть завдяки рейтингу партії "Слуга народу" проникнути до Верховної Ради. Очевидно, що прагнуть вони туди зовсім не для служіння народу, а для того, щоб грабувати народ", – додав Шевченко.

Зауважимо, що це вже не перший скандал за участю Шевченка. До прикладу, у 2014 році у кулуарах українського парламенту він із кулаками накинувся на лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка. Інцидент трапився під час чергової роздачі коментарів журналістам з боку Ляшка, Шевченко у цей час проходив повз. "Радикал", зі свого боку, його побачив і порадив мажоритарнику вирушати до зони АТО. Шевченко ж, використовуючи ненормативну лексику, порекомендував Ляшкові припинити піаритися на війні.

Шевченнко та Ляшко влаштували сутичку в Раді: дивіться відео