Про це 15 травня в залі Шевченківського райсуду Києва заявила державний адвокат Савченко Юлія Ткач.

Ткач додала, що аналогічні клопотання подали ще низка народних депутатів та інші особи, які у вівторок з'явилися на засідання суду. Зазначимо, що у залі суду присутні сестра Надії Савченко Віра і їх матір.

Читайте також: Савченко сповістила, чим займається у СІЗО

Хочу додати клопотання про бажання осіб прийняти на поруки Савченко Надію, а саме заяви: Соловйової, Прищемчук, Сапсай, Ярмоленко, Нечипуренко, Мельничука, Проторченко,
– заявила адвокат.

У свою чергу прокурор Олександр Климович на засідання суду зазначив, що необхідно продовжити утримання Савченко під вартою у зв'язку з подовженням строків досудового розслідування. Так, прокуратура просить продовжити арешту нардепа ще на 60 діб.

У чому підозрюють Надію Савченко? У змові з терористичною організацією – так званою "ДНР" – та підготовці масштабного теракту в центрі Києва, а також у спробі повалення конституційного ладу та захоплення державної влади. Згідно з інформацією ГПУ, за допомогою арсеналу зброї, привезеної з окупованих територій, Савченко з екс-переговірником Володимиром Рубаном планували вбивства Порошенка, Турчинова, Авакова, а також підрив будівлі Верховної Ради та обстріл прилеглих будівель.