"З Олексієм Гончаруком ми товаришували з домайданних часів. Останні три тижні ми встигли попрацювати разом і провести з десяток міжнародних двосторонок", – написала Заліщук на своїй фейсбук-сторінці.

Читайте також: Чому зменшення кількості депутатів є логічним: пояснює Заліщук

Вона уточнила, що на своїй новій роботі відповідатиме за підготовку міжнародних зустрічей Гончарука та його міжнародних візитів у координації з МЗС та віце-прем'єром Дмитром Кулебою.

"Моїми головними kpi будуть успішні контакти голови уряду зі своїми візаві, міжнародними фінансовими інституціями та дипломатами, створення позитивних передумов для розвитку міжнародної співпраці України, допомога в привабленні інвестицій, сприяння ефективнішому економічному співробітництву між державами. Окремо виділю боротьбу за наше європейське майбутнє та енергетичну безпеку", – написала Заліщук.

Що відомо про Світлану Заліщук? Після роботи в журналістиці, у 2014 році стала народною депутаткою за списком партії "Блок Петра Порошенка". А на позачергових виборах до Ради у 2019 році висувалася по 199 округу в Черкаській області, але не пройшла до парламенту.