Прем'єр Ізраїлю під час зустрічі з Абдуллою бен Заїдом аль-Нахайяном відзначив гостинність. Також він зауважив про можливу співпрацю між державами.

Цікаво Історична співпраця: Ізраїль, Йорданія та ОАЕ побудують енергетичний оазис

Ізраїль стурбований ядерною небезпекою Ірану

Беннет сказав, що приймання було чудовим. "Я ціную вашу теплу гостинність. Дуже радий бути тут під час першого офіційного візиту ізраїльського лідера. Ми розраховуємо на зміцнення відносин між країнами", – наголосив прем'єр в аеропорту Абу-Дабі.

За даними ізраїльских ЗМІ, візит викликаний стурбованістю Ізраїлю і союзників в Перській затоці ядерною програмою Ірану. Перемовини між Іраном і світовими країнами знову зайшли в глухий кут.

Ізраїль: останні новини

  • Ізраїль продовжив заборону на в'їзд для іноземних мандрівників. Обмеження діятимуть до 22 грудня. Рішення пов'язане зі штамом Омікрон.
  • В Ізраїлі застосують автономні дрони для очищення сонячних панелей у важкодоступних зонах. Спеціальна система спільно створюється ізраїльською компанією.
  • Спікер Верховної Ради попросив Ізраїль розглянути питання присвоєння звання "праведника" українцям, які під час Голокосту рятували євреїв. Мовиться про Андрея Шептицького та Омеляна Ковча.

Цікаво – Ізраїль може бути готовий до війни з Іраном: дивіться відео