Впродовж вихідних в Україні діяли графіки стабілізаційних відключень. раніше повідомлялося, що екстрених відключень світла не очікується, оскільки енергетичну мережу вдалося стабілізувати.

Варте уваги Потрібно до року часу: львівська влада розповіла про складнощі повного відновлення електрики

Яка ситуація у столиці

Однак 21 листопада підломили про проблеми з енергопостачанням у декількох регіонах. Зокрема, повідомили, що за вказівками НЕК "Укренерго" в Києві застосовані екстрені аварійні відключення.

Графіки відключень тимчасово не працюють, поки ситуацію не буде стабілізовано. Пізніше з розкладом відключень можна буде ознайомитися за посиланням.

Проблеми електропостачанням на Одещині

На Одещині вводять екстрені відключення світла. Графіки аварійних відключень, які складені раніше, наразі не діють.

У ДТЕК зазначили, що ситуація в енергосистемі напружена й екстрені відключення проводять через російські ракетні обстріли. Це необхідно, аби збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні.

Також там повідомили, що наразі по всій Україні застосовуються графіки погодинних відключень, а також додатково – аварійні відключення. Людей просять підготуватися до збільшення часу обмеження електропостачання: зробити необхідний запас води, завчасно зарядити пристрої та павербанки.

На Дніпропетровщині діють екстрені відключення світла

21 листопада на Дніпропетровщині також розпочалися екстрені відключення електроенергії. Про це повідомляється на сайті компанії "ДТЕК Дніпровські електромережі".

Графіки стабілізаційних та аварійних відключень, складені раніше, наразі не діють.

Коли Росія може завдати нового удару

  • Масовані атаки по інфраструктурі, ймовірно, продовжуватимуться. У Повітряних Силах ЗСУ розповіли, коли Росія може знову атакувати критичну інфраструктуру України.
  • Там зазначили, що після масованих ударів росіяни зазвичай беруть паузу та не атакують. Це пов'язано з нестачею ракет.
  • У росіян є різні типи ракет, якими вони атакують українські міста. І хоч "Іскандерів" у них мало, "Калібри" і ракети типу "Х-1" вони продовжують виготовляти.

До речі – З'явилась нова інформація щодо падіння ракет в Польщі: дивіться відео