Міністерство оборони повідомило, що спільно з Командуванням Сухопутних військ та компанією QLogic запустило сервіс онлайн запису на прийом до ТЦК та СП для оновлення даних.

Дивіться також Чи мають роботодавці вручати повістки працівникам, облік жінок та інші питання про мобілізацію

Де можна записатися в електронну чергу до ТЦК та СП

Електронна черга запису у тестовому режимі запрацювала у всіх ТЦК та СП країни.

Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко зазначила, що електронна черга працює таким чином – ви записуєтесь і приходите на визначений час.

Ми почули звернення наших громадян та побачили запит на створення послуги електронної черги. Ми вже маємо досвід її створення, тому досить оперативно розгорнули цю послугу і для ТЦК та СП. Відтепер не треба стояти в черзі для виконання свого законного обов’язку, достатньо записатися онлайн та прийти на визначений час,
– відзначила Черногоренко.

До слова, наразі усі військовозобов'язані чоловіки впродовж 60 днів, до 16 липня, мають оновити свої військово-облікові дані.

Ті, хто після 2022 року пройшов ТЦК і ВЛК та був визнаний непридатним і знятим з обліку, повинен буде знову пройти цю процедуру.

За новим законом про мобілізацію оновлювати особисті дані можна не лише в ТЦК, а й за допомогою мобільного застосунку "Резерв+" та в найближчому ЦНАПі.

Крім цього, військовозобов'язані чоловіки, яких зняли з військового обліку через виїзд за кордон на строк більше ніж 3 місяці, мають особисто приїхати в Україну та прийти до ТЦК, щоб стати на військовий облік. Зробити це потрібно до 16 червня.