Такий злочин російські окупанти скоїли сьогодні, 24 травня. Про це повідомило державне підприємство "Енергоатом".

До теми Начальника пожежно-рятувального загону Енергодара Віталія Трояна можуть звільнити з полону

Сьогодні в Енергодарі озброєні рашисти вибили двері в під'їзд, далі – у квартиру, і увірвалися в житло чинного мера міста Дмитра Орлова,
– мовиться в повідомленні.

У помешкання проникли 7 озброєних людей.

Подробиці від мера

Згодом таку інформацію підтвердив і сам Дмитро Орлов, який і розповів деталі. За його словами, у помешкання увірвалися 7 людей зі зброєю в руках. Також з ними була одна жінка. Як припустив міський голова, це могла бути так звана "кореспондентка" пропагандистського каналу.

Прийшли в "гості", знаючи, що власників вже давно там немає. Для того, щоб потрапити до мене додому, вони спочатку пошкодили вхідні двері в під'їзд, а потім двері самої квартири,
– каже Орлов.

Помешкання мера при цьому опечатали. Міський голова Енергодара не розуміє, що могли ці люди шукати в квартирі багатодітної родини з трьома дітьми.

"Не здивуюся, якщо скоро вийде сюжет про те, що "Орлов зберігав в одній з дитячих кімнат "Джавелін" або гранотомет", – припустив мер.

Ситуація в Енергодарі

  • Нещодавно провідною темою з тимчасово окупованого Енергодара стало те, що в під'їзді власного будинку підірвали гауляйтера Андрія Шевчика разом з охоронцями. Чинний мер міста Дмитро Орлов повідомляв, що він отримав серйозні поранення і перебував у реанімації. У нього – численні опіки, струс головного мозку та перелом ключиці.
  • При цьому російські окупанти не забарились і змогли доволі швидко знайти заміну Шевчику, поки той лікує рани в лікарні. На його місце поставили нового поплічника "русского міра" Руслана Кірпічова. Той родом із Макіївки Донецької області, приїхав в Енергодар в кінці березня з окупованої Донецької області.
  • Ба більше, росіяни не заспокоїлись і розпочали так звані пошуки того, хто міг підірвати Шевчика. У них навіть були приблизні прикмети підозрюваних, але контроль на блокпостах залишили посиленим. Тому, ймовірно, нікого й не знайшли. При цьому проводили обшуки в помешканнях людей. Вдиралися до всіх квартир будинку, де був вибух.

На окупованих територіях розвинувся партизанський рух: дивіться відео