Що стало причиною падіння літака F-16 – не повідомляється. Він впав у воду поблизу військової бази США.

Дивіться також Україна здатна повернути контроль над небом цьогоріч: Кулеба назвав важливу умову

Деталі падіння F-16

ЗМІ з посиланням на численні джерела пишуть, що 31 січня американський винищувач F-16 розбився у водах біля західного узбережжя Південної Кореї. За їх словами, близько 8:40 ранку по місцевому часу літак впав у воду поблизу Кунсана, що за 274 кілометри на південь від Сеула.

Винищувач впав у воду, і врятований пілот у безпеці,
– зазначили анонімні джерела.

Варто зазначити, що у Кунсані розміщена військова авіабаза військово-повітряних сил США, яка експлуатує літаки F-16.

Що відомо про F-16 в Україні

  • Юрій Ігнат повідомив, що станом на січень 2024 українські пілоти вже літають на F-16. Наразі наші герої роблять це у супроводі інструкторів. Українським пілотам потрібно налітати потрібну кількість годин.
  • Водночас у мережі вже поширюють відео, нібито майстерних польотів українських пілотів на винищувачах. Однак речник Повітряних Сил зазначив, що ці відео створені для збільшення підписників, а на них, ймовірно, іноземні льотчики чи взагалі – це комп'ютерна гра.
  • Окремі європейські лідери робили заяви, що готові передати літаки F-16 Україні просто зараз. Однак, як зазначив Ігнат, цей варіант наразі не є найкращим для нашої держави. Для експлуатації F-16 потрібні навички та інфраструктура. Україні не потрібно, щоб вони просто стояли.