"Фінікс" продовжує віддалятись від чільної вісімки конференції

31 березня 2011, 12:26
Читать новость на русском

"Фінікс Санс" вже давно не тішать своїх прихильників.

В регулярному чемпіонаті NBA "сонячні" програли вже четвертий матч поспіль, відтак шанси на плей-оф у команди суто теоретичні. "Громовержці" із Оклахома-сіті приїхали до Арізони не на екскурсію.

П’яти очок переваги, здобутої у першій чверті, цілком вистачило гостям для того аби тримати гру під власним контролем. Суперник залишався на відстані завдяки старанням традиційно - Кевінда Дюранта та цілком неочікувано - представника найближчого резерву Джеймса Хардена, в обох по 22 залікових бала.

Пік активності баскетболістів припав на заключну чверть, яку упевнено виграла "Оклахома", а відтак і весь матч. 116:98.

Сутичка шостої та сьомої команд "заходу" завершилась на користь Нового Орлеану. "Мемфіс" покращив власні шанси на вихід у плей-оф, здолавши "Голден Стейт". Свої безпрограшні серії продовжили “Денвер” і “Даллас”.

На сході до звичної справи повернувся лідер конференції “Чикаго” - упевнена перемога на майданчику “Міннесоти”. 94 очки тріо Джеймс/Вейд/Бош принесли “Маямі” тріумф у столиці.