Про це 24 Каналу розповів майор ЗСУ, заступник командира тактичної групи "Азов" Родіон Кудряшов, зауваживши, що зараз FPV-дрони надзвичайно часто використовують на фронті.

До теми Практичний та ефективний у використанні: чому "Чайка" – незамінний дрон

Як цілі може знищувати FPV-дрон

Як наголосив військовий, FPV-дрони здатні знищувати велику кількість цілей. Все залежить від характеристик самого безпілотника.

Застосування таких дронів є доволі широким. Можна атакувати логістичні сполучення тилових ділянок ворога. Також можна літати на передньому краї. Це і проти живої сили ворога, і проти військової техніки. Усі ці цілі можемо уразити FPV-дронами,
– сказав Кудряшов.

Дивіться розмову з Родіоном Кудряшовим на ютубі 24 Каналу

На фронті вже давніше почалася технологічна війна. Ворог також намагається використовувати FPV-дрони та збільшити їхню кількість на фронті.

Безпілотники на фронті: коротко

  • І українські військові, і окупанти активно використовують на фронті безпілотники. Нещодавно журналісти продемонстрували, як пілоти FPV-дронів з підрозділу SIGNUM працюють проти загарбників на Бахмутському напрямку. За місяць військові з цього підрозділу вражають близько 110 цілей. Часто горить різна техніка окупантів: броньовані машини, артилерія, КАМАЗи, легку техніку тощо.
  • В мережі з'явилося відео, як FPV-дрон залітає в льох та вибухає. Там ховалися окупанти.
  • Раніше у фонді Сергія Притули розповіли, чому FPV-дрони є важливими на фронті. Вони є певною альтернативою дорогим снарядам.