Пенальті Мбаппе і Левандовського: Польща нічиєю із Францією грюкнула дверима на Євро-2024

25 червня 2024, 21:03
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

У вівторок, 25 червня, відбулись заключні матчі групи "С" та "D" на чемпіонаті Європи-2024 з футболу. В одному із перших поєдинків Франція зіграла проти Польщі.

Франція – Польща 1:1

Голи: Мбаппе, 56 (п) – Левандовський, 79 (п)

О 19:00 (за київським часом) на футбольному полі стадіону "Сігнал Ідуна Парк" (Дортмунд) зійшлись друга та четверта команди квартету "D". Це була вже 18-та очна зустріч на міжнародній арені. 24 Канал розповідає, як минув поєдинок вмотивованих французів та поляків, які достроково втратили шанси на плей-оф Євро-2024.

До теми Щедра історія на користь "Ле Бле": як Франція грала із Польщею перед зустріччю на Євро-2024

Вже із перших секунд матчу господарі кинулись в атаку. Польща діяла другим номером. Все прогнозовано. Слід відзначити, що на вістрі атаки "Ле Бле" грав Мбаппе, якому зламали ніс ще у першому турі групового раунду. На полі Кіліан вийшов у спеціальній масці.

На 6-й хвилині вперше у гру вступив французький голкіпер. Меньян впорався із добиванням Зелінського.

Найочікуваніша футбольна подія року – Євро-2024 – вже розпочалася. Саме час збирати друзів та вболівати за свою збірну!
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That's my spirit.

Франція відповіла небезпечним ударом Ернандеса. Скорупський відзначився ефектним сейвом.

Ближче до середини тайму темп у грі трохи зменшився. Дембеле потурбував польського воротаря, який забрав м'яч до рук після удару француза.

Меньян перехопив м'яч у Левандовського, ліквідувавши гостроту біля французьких володінь.

На 34-й хвилині чудовий момент змарнував лідер Польщі Левандовський. Роберт головою замкнув передачу з флангу – поруч із воротами Меньяна. Левандовський сигналізував про рикошет, але суддя не призначив кутовий.

Через декілька хвилин знову гострота була від Левандовського. "Ле Бле" відповіли небезпечним моментом від Упамекано.

На перерву команди пішли за нулів на табло, хоча моментів було достатньо.

Тайм 11-метрових

Команди дуже активно розпочали другу частину матчу. На 55-й хвилині Ківьор вдарив суперника по ногах. Одноклубник Олександра Зінченка по лондонському Арсеналу привіз пенальті у свої ворота. 11-метровий взявся виконувати Мбаппе, Кіліан обіграв польського голкіпера та відкрив лік своїм голам на цьому Євро. Франція – 1:0!

Майже одразу Баркола міг подвоювати перевагу Франції та фактично закривати гру. Але із його пострілом впорався Скорупський.

Лише на екваторі другого тайму Левандовський завдав першого тайму поляків у бік воріт суперника.

На 75-й хвилині Упамекано сфолив у власній штрафній. Суддя після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота "Ле Бле". 11-метровий взявся виконувати Левандовський та не зміг переграти Меньяна, який потягнув пенальті. Однак Роберт отримав другий шанс через завчасний вихід французького голкіпера із лінії воріт.

Із другої спроби Левандовський таки зрівняв рахунок у матчі 1:1. Роберт пробив у той же кут, як під час першого пенальті, Меньян теж кинувся у цю сторону, але не дотягнувся до м'яча.

В останні 10 хвилин міг Левандовський забивати вдруге, якби реалізував свій момент трохи краще.

Франція влаштувала супернику фінальний штурм. То захисники діяли надійно, то Скорупський вчасно вступав у гру.

• Франція розписала нічию із Польщею 1:1. Підопічним Дешама не вдалось виграти ні матч, ні групу "D", посівши друге місце (5 балів). Австрія завдяки перемозі в останньому турі над Нідерландами 3:2 набрала 6 очок та фінішувала лідеркою квартету.
  • Нідерланди із 4 пунктами стала третьою, а Польще ще до цього очного матчу втратила усі шанси на плей-оф Євро-2024. В останньому турі поляки набрали свій перший та єдиний гол на турнірі у Німеччині.