Нещодавно відбулась чергова зустріч країн у форматі "Рамштайн", на якій союзники не ухвалили рішення про надання нашій державі бойових танків. Власне, відомо, що саме влада Німеччини заблокувала прийняття цієї ініціативи, через що згодом соцмережами почав поширюватись гештег "FreeLeopards". Усе, що про це відомо, читайте у матеріалі 24 Каналу.

Читайте також Смертельний звір: все, що відомо про танки Leopard і чому саме вони потрібні Україні

"Леопарди" мають відправитись в Україну

#FreeLeopards можна перекласти з англійської як "вільні леопарди". Очевидно, означає цей гештег те, що бойові танки, які названі на честь плямистої тварини, уже слід "відпустити" в Україну, адже тут вони потрібніші Збройним Силам. За допомогою цього озброєння наша держава могла б відтіснити російських окупантів, однак схоже, що Олаф Шольц цього не розуміє.

Stop Scholzing! Free the Leopards (зупиніть "Шольцінг" та звільніть "Леопардів" – 24 Канал), – пишуть люди у різних країнах та публікують фото з демонстрацій.

Відомо, що чимало людей збиралося під офісом федерального канцлера Німеччини та вимагало передачу нашій державі танків. На світлинах та відео вони обгорнуті прапорами України та тримають у руках плакати з надписом "#FreeLeopards".

Зауважмо, що до цього флешмобу долучилося багато політиків. Зокрема, міністр оборони Литви Лінас Лінкявічус.

Російські нацисти можуть безкарно бомбити Київ, але українці не можуть отримати далекобійну артилерію, не можуть отримати танки та винищувачі для звільнення окупованих та анексованих територій, тому що хтось вважає, що це може бути провокацією? Абсурд,
– написав він.

Окрім того, відомо, що демонстрації були також у Мюнхені, Баварії та інших містах. Активісти зазначають, що демонстрації ще будуть відбуватися через декілька тижнів, якщо Німеччина не піде на поступки у цьому питанні.

Слід також сказати, що офіційний акаунт України у Тік Ток опублікував на своїй сторінці відео з цим гештегом та закликав людей носити леопардовий одяг.

Леопардовий одяг був давно забутий, але тепер настав час переглянути свій гардероб! Одягніть свій улюблений леопардовий одяг і опублікуйте селфі з #FreeTheLeopards. Ввеземо в Україну танки "Леопард",
– йдеться у підписі до цього ролику.

Зі Шольца сміються у всьому світі

  • До цієї теми нагадаємо, що 24 Канал також робив підбірку мемів про Олафа Шольца, якими останніми днями переповнена мережа. Здебільшого ці картинки висміюють нерішучість глави правління Німеччини та його небажання допомогти Збройним Силам.
  • Зауважмо, що до висміювання Шольца приєднались не тільки українці, а й – громадяни інших держав. Зокрема, Польщі. Варто сказати, що ця країна офіційно запросила схвалення Німеччини на постачання Україні танків Leopard 2. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.