Федосенко був відомий своїми фоторепортажами, які він робив, ризикуючи життям. Про його загибель стало відомо з дописів у соціальних мережах.

Дивіться також Під оплески та крики "Слава": як Львів прощався з відомою бойовою медикинею Іриною Цибух

На війні загинув Арсен Федосенко

На фронті загинув військовий фотограф Арсен Федосенко. Дуже талановита людина була. Майстер. І справді світла людина. До ЗСУ приєднався весною 2022-го. Ми тоді з ним і познайомилися,
написав Борислав Береза.

Береза зазначив, що у травні Федосенко разом із групою журналістів їздив по лінії фронту, роблячи репортажі про військовослужбовців.

"Перетнулися на Запоріжжі у Білогір'ї. Це була наша крайня позиція. Постійні обстріли. І він туди приїхав. Не налякався. Як і завжди. Він посміхався та робив фото. На нулі", – розповів чоловік.

Федосенко був відомий своїми фоторепортажами, які він робив, ризикуючи життям.

Багато фотокарток, які ви бачили у стрічці СтратКому – це його роботи. Він показував усім нам обличчя українських героїв у пікселі. Він був... Страшне слово "був". Росія вбила його. КАБи. Мої співчуття родині. Вічна пам'ять Герою. RIP,
– повідомив Береза.

Тарас Іщик також висловив співчуття, зазначивши, що бачився з Арсеном на "Книжковому Арсеналі" і говорили про службу, але так і не встигли зробити спільного фото.

"Загинув як Герой, бо він ним і був. Світла памʼять, Арсене, дякую тобі за все, що ми зробили разом", – наголосив він.

Арсен Федосенко / Фото Тараса Іщика

Роман Заяць розповів, що Федосенко пішов з життя, тримаючи фотоапарат у руках, працюючи на завданні.

Вони віддали життя за Україну

  • На Донеччині 21 травня 2024 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу загинув Ігор Блажко. Відомо, що Герой у цивільному житті був будівельником, а також був під окупацією в Бучі у 2022 році.
  • 21-річний бойовий медик Олександр "Кузьма" Кучерявенко трагічно загинув 14 травня на лінії зіткнення, рятуючи поранених. За словами його близьких, він був юним і запальним, одним із тих, хто рано знайшов своє покликання.
  • Михайло Панков, волонтер і вчитель із Луганської області, який пережив російський полон, загинув під час виконання бойового завдання на Куп'янському напрямку в Харківській області.