І скільки б Яременко не заявляв про провокації та неетичність журналістів, йому довелося вибачитися. Достеменно про наслідки для самого депутата ще не відомо (щонайменше заяву з бажанням піти з посади голови парламентського комітету він начебто написав).

Детальніше про інтимний скандал з Яременком та повіями: Всі жінки нардепа Яременка

Однак відомо, що слава Богдана Яременка як дипломата в усьому світі вийшла "на новий рівень". Про інтимне листування українського політика Яременка з повіями написали чи всюди: і в США, і у Франції, Італії, Німеччині, у Сирії та Китаї, у Перу та Бразилії.

"Яка ганьба! Писати до повії на засіданні парламенту! Його звати Богдан Яременко. Його посада – голова закордонного комітету", – REQnews, Індонезія (Південна Азія).

Яременко

"Український законодавець вибачався за смс, які писав до повії у стінах парламенту", – Newsweek, США (Північна Америка).

Яременко

"Партія українського президента Зеленського втрапила у скандал, бо один з її законотворців спілкувався з повією під час пленарного засідання", – Newage, Бангладеш (Південно-Східна Азія).

Яременко

"Депутат "вибачився" за чат з повією в парламенті", – BBC, Велика Британія (Європа).

Яременко

"Україна: Депутат "спалився", спілкуючись із повією в парламенті", – Lexpress, Франція (Європа).

Яременко

країна – скандал: депутата застали в процесі пошуку послуг повії в парламенті", – Benintimes, Бенін (Центральна Африка).

Яременко

"Скандал в Україні. Член президентської партії Богдан Яременко шукав послуги повії на засіданні парламенту", – Francetvinfo, французька державна служба новин.

Яременко

"Журналісти спіймали депутата, що балакав з повією на засіданні парлдаменту", – Vistazo, Іпанія (Європа).

Яременко

"Пана Богдана Яременка захопив журналіст, коли той обмінювався повідомленнями з повіями про ціни та сексуальні послуги", – Baodatviet, В'єтнам (Азія).

Яременко

"Одружений чоловік і батько двох дітей, голова Комісії з питань зовнішніх відносин Богдан Яременко намагався замовити повію до парламенту", – Afrikmag, Західна Африка.

Яременко

"Спіймали на спілкуванні з повією. Цей депутат належить до партії президента Володимира Зеленського", – Elcomercio, Перу (Південна Америка).

Яременко

українському парламенті: політик спілкується з повією про тарифи", – Global News, США.

Яроеменко

"Український депутат спілкується в парламенті з повією: 100 доларів за одну годину, 150 за дві", – Die Welt, Німеччина (Європа).

Яременко

"Шановний представник" під час засідання замовляв послуги повій і розмірковував, варто платити за годину чи за дві", – 100posto, Хорватія.

Яременко

"Репутація президентської партії України впала: депутат домовився про ціни з повією", – Helsingin Sanomat, Фінляндія.

Яременко

"Секс за гроші шукав Богдан Яременко, член українського парламенту від владної партії "Слуга народу", – Novinky, Чехія.

Яременко

І це далеко не повний перелік публікацій, лише найбільш ілюстративні з різних регіонів світу.