У Криму з'явились "попередження" окупантам

Про це повідомляє Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим. Схоже, що в Криму уже сформувався партизанський рух.

Увага "Вишки Бойка" досі горять, видно щонайменше 4 осередки: у NASA показали свіжі супутникові фото

В окупованому Криму активно поширюють саморобні постери у додаток до листівок із цитатами Президента України Володимира Зеленського та наголошенням, що Крим – це Україна, про які ми писали минулого тижня,
– йдеться у повідомленні.

Також з'явились зображення незаконного Керченського мосту з написом "Газові вишки – це лише початок" і повідомлення окупантам, що кримчани очікують на контрнаступ ЗСУ.

Найбільше таких плакатів помічено в містах Алушта, Сімферополь і Керч.

Схоже, що у Криму просинаються партизани / Фото телеграм-канали

Ймовірний удар по "вишках Бойка": коротко про головне

  • Злочинна влада тимчасово окупованого Росією Криму 20 червня повідомила про удар по бурових установках "Чорноморнафтогазу".
  • Псевдоголова окупованого Криму Сергій Аксьонов заявив, що там проводили рятувальну операцію, бо в момент удару на установках начебто перебували 110 людей. У російських ЗМІ повідомили, що не всім вдалося врятуватися.
  • Заступник начальника штабу ВМС України у 2004 – 2020 роках Андрій Риженко підтвердив 24 каналу, що ЗСУ й справді завдали удару по "вишках Бойка".
  • Він зауважив, що там могли застосувати ракетну зброю та авіацію. Вежі мають серйозне пошкодження, однак потрібно дочекатися офіційних даних від командування ЗСУ.

До теми – що відомо про "вишки Бойка", по яких, ймовірно, вдарили ЗСУ: дивіться відео