Гладковський закликав військову прокуратуру і НАБУ якомога швидше перевірити інформацію від "Наші гроші" і пояснити все суспільству.

Читайте також: Журналісти викрили скандальну схему: як наближені до Порошенка обкрадають армію

"На час перевірки прошу позбавити мене повноважень першого заступника секретаря РНБО і керівника Міжвідомчої комісії з політики військово-технічної співпраці і експортного контролю. Заяву подаю негайно", – сказав Гладковський.

Усі звинувачення він відкидає, називаючи розслідування "Наших грошей" компіляцією "загальновідомих фактів і брудних фейків". Утім, Гладковський також вважає, що правоохоронці повинні перевірити не лише його, а й колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка та колишнього прем'єра Юлію Тимошенко. Саме їх Гладковський звинуватив у критичному стані армії на 2014 рік.

Тим часом Президент України Петро Порошенко підтримав відсторонення Олега Гладковського, про що написав на своїй сторінці у Facebook прес-секретар гаранта Святослав Цеголко.

Шокуючі деталі корупційних схем в "Укроборонпромі" у своєму розслідуванні за 25 лютого показала команда журналістів програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Відео повного випуску програми про корупцію в "Укроборонпромі":

У розслідуванні йде мова про те, що Ігор Гладковський, син Олега Гладковського, разом з Віталієм Жуковим і Андрієм Рогозою через фірми-прокладки постачали оборонним підприємствам України російські деталі. А також деталі, до того продані з українських військових частин. При цьому ціни на них завищували у кілька разів. Журналісти розмір зловживань оцінили у 250 мільйонів гривень.

Коментар БПП з приводу скандалу навколо "Укроборонпром" – читайте тут

Коментарі з "Укроборонпрому" щодо скандал про корупційні схеми в концерні – читайте тут

Журналісти-розслідувачі переконані, що сам чиновник із РНБО Олег Гладковський, який раніше був бізнес-партнером Петра Порошенка, причетний до корупційних дій навколо "Укроборонпрому". Натомість сам Гладковський все заперечив і пообіцяв подати до суду на авторів програми.