Це зазначено в даних Єдиного державного реєстру декларацій чиновників, оприлюднених на сайті Національного агентства з запобіганню корупції.

Минулоріч Смолій отримав 5,453 мільйона гривень дивідендів від компанії з управління активами "Еталон Ессет Менеджмент"; 4,846 мільйона гривень склали відсотки за коштами в "Укрексімбанку"; 2,493 мільйона гривень отримано від оренди нерухомості; 2,306 мільйона гривень – зарплата на роботі в НБУ. Загалом, у 2017 році Смолій заробив 15,202 мільйона гривень.

Читайте також: Обрання голови НБУ: протистояння двох банкірів з великим досвідом – Смолія та Лавренчука

У 2016 році доходи голови Нацбанку були вищими – 18,6 мільйона гривень, зазначено на сайті НБУ. З них 7,3 мільйона гривень – відсотки за депозитами; 5,3 мільйона гривень – дивіденди; 3,1 мільйона гривень – дохід від передачі в оренду комерційного нерухомого майна; 1,8 мільйона гривень – заробітна плата до оподаткування і сплати військового збору.

Нагадаємо, у січні 2018 року Президент України Петро Порошенко вніс до парламенту проект постанови про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови НБУ, а також проект про призначення на посаду Якова Смолія. До слова, Гонтарева підтримала кандидатуру Смолія на посаду голови НБУ.