Таку думку 24 Каналу висловив економіст Максим Блант. За його словами, головною міжнародною інтригою було те, чи приїдуть таліби. До слова, напередодні Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що Росія досить близька до того, щоб укласти угоду про партнерство з терористичною організацією "Талібан".

Важливо Головна таємниця Росії вже розкрита, Путіна можна дотиснути, – Мурзагулов

Як Кремль формує "міжнародну" підтримку

Як зазначив Блант, весь кремлівський пропагандистський осередок дуже хвилювався щодо того, чи будуть присутні на економічному форумі таліби. В останній момент все ж таки прилетів міністр праці уряду терористичного угруповання "Талібан", навіть не глава держави.

На початку повномасштабного вторгнення в Україну Путін намагався залучити до співпраці з Росією значну частину африканських країн, але це ще радянська історія – Кремль бере тих, хто ще не визначився з позицією, до європейських проблем їм ще дуже далеко, але гроші дуже потрібні. Тому Москва їх запрошує на форуми й формує "міжнародну" підтримку,
– мовив економіст.

На перший форум від початку вторгнення в Україну прилітав президент Казахстану й тоді стався конфуз, то цьогоріч його, можливо, вже й не кликали.

Нагадаємо, що тоді пропагандистка Маргаріта Симоньян, яка вела сесію з Путіним й Касим-Жомартом Токаєвим, запитала, коли Казахстан нарешті визнає квазі республіки "ЛДНР". На що президент Казахстану відповів, що ніколи, адже це порушує міжнародне право.

"У російських чиновників, які вели так звану макроекономічну сесію, мабуть, настало запаморочення від успіхів, але холодний душ був на діловому сніданку Сбербанку, коли головний виконавчий директор Герман Греф сказав, що модель економічного росту Росії нездорова, примітивна й нестійка, чим зіпсував багатьом настрій", – додав Блант.

Абсурдні заяви Путін

  • Російський диктатор взяв участь в економічному форумі у Петербурзі. Там Путін наговорив чергової маячні стосовно підступної війни, яку він вирішив розв'язати проти нашої держави.
  • Під час своєї промови президент Росії чомусь вирішив згадати про Революцію гідності, яка відбувалася в Україні у 2014 році, але її він назвав "антиконституційним державним переворотом", через який нібито почалася війна.
  • На цьому байки воєнного злочинця Путіна не завершилися. Він додав, що Росія узагалі не нападала на Україну, а "захищалася". А ще диктатор висловив незадоволення щодо дозволу на удари по військових цілях у Росії й звично пригрозив Заходу.