Путін завжди бреше

Саме так представник ГУР МО Андрій Юсов прокоментувавв етері телемарафону вчорашню заяву російського президента Путіна, який попередив Західні країни, що вони граються з вогнем. Юсов наголосив, що кремлівський диктатор постійно бреше стосовно розв'язаної Росією злочинної війни проти України.

Дивіться також Саміт миру може бути досить значущим для світу: що на це вказує

Ми чуємо кожного разу, коли виступає Путін, що він бреше. І з якою метою він це робить – маємо аналізувати. Зрозуміло, що це інструмент ІПСО, який використовується, в тому числі напередодні Саміту миру, який проводить Україна і міжнародна коаліція, партнери, вільні країни з метою врегулювати чесно та справедливо, зупинити агресивну війну Росії проти України,
— зазначив Юсов.

Мета Путіна

Юсов зазначив, що брехливі заяви кремлівського диктатора спрямовані на зрив оборонних зусиль України та допомоги від західних партнерів.

"Значить, все правильно робимо. Дипломатичні зусилля разом з оборонними, безпековими зусиллями ідуть в правильному напрямку, якщо особисто рот Путіна змушений про це говорити", – додав представник ГУР.

Що цьому передувало

  • Володимир Путін боїться через можливі удари західною зброєю по території Росії, а тому погрожує союзникам України, мовляв, ці дії – постійна ескалація, яка може привести до серйозних наслідків в Європі.
  • Очільник Кремля Владімір Путін попередив, що країни-члени НАТО в Європі "грають з вогнем", коли припускають ймовірність нашої держави завдавати ударів із західної зброї по території Росії.
  • Саміт миру пройде 15 – 16 червня 2024 року у Швейцарії. У Білому домі повідомили, що на Саміт миру поїде віцепрезидентка США Камала Харріс