Матеріали цих інтерв'ю вже перебувають у Гаазі, заявив Дмитро Гордон у своєму відеозверненні. Про це повідомляє 24 канал.

Важливо Наступний – Гітлер: Гордон взяв інтерв'ю у ватажка бойовиків Гіркіна-Стрєлкова

Ці свідчення Наталії Поклонської та Ігоря Гіркіна стануть основними матеріалами у суді по справі про анексію Криму та розв'язання війни на Донбасі,
– заявив журналіст.

За його словами, заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов вже опублікував подяку йому за допомогу владі у розслідуванні справ щодо Криму та Донбасу.

Він також звернувся до активістів, які прийшли під офіс видання "Гордон". За словами керівника ЗМІ, у них "є час до ранку, щоб усе виправити".

"Я розумію, що ви не знали правди, а після цієї моєї заяви ви зміните свою думку. Та це не давало вам жодного морального права так поводитися", – заявив Дмитро Гордон.

Звернення Дмитра Гордона: дивіться відео

Інтерв'ю Гордона з Поклонською та Гіркіним: коротко

Український журналіст записав інтерв'ю з одними з ключових осіб російсько-української війни. Наталія Поклонська зрадила Україну та здала Крим, а Ігор Гіркін командував військами при анексії Криму та початку війни на Донбасі.

Інтерв'ю з окупантами розкритикували як політики, так і більшість колег Дмитра Гордона, які заявили, що це є зловживанням свободою слова.