Підготовкою до інтерв'ю із Гіркіним і Поклонською Гордон займався разом із цілою групою осіб. Про це журналіст розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", пише 24 канал.

Дізнайтеся Скільки заробив Гордон на монетизації інтерв'ю з Гіркіним

За його словами, це ветерани спецслужб, а також юристи. Деяких із цих осіб Гордон обіцяє показати у своїх наступних програмах вже наступного тижня.

Мені допомагала ціла група із ветеранів і юристів. Туди входили генерали, офіцери… Я підготувався дуже добре до інтерв'ю і знав найдрібніші деталі,
– підкреслив Гордон.

Журналіст анонсував, що помічники розкажуть про жахливі деталі війни на Донбасі. Зокрема про те, як вивозили у вантажівках, ФСБ-шників і ГРУ-шників із Росії.

Матеріали інтерв'ю і суд в Гаазі

Одразу після запису інтерв'ю, розповів Гордон, флешки з відео і матеріали з комп'ютера були передані до відповідних правоохоронних структур. Вони надалі передали їх у Гаагу, наразі вони вже там.

Детальніше про те, які саме заяви з інтерв'ю Гордона використає прокуратура проти Гіркіна і Поклонської, читайте за посиланням.

Гордон, окрім іншого, вкотре наголосив на своїй точці зору: вільний журналіст може брати інтерв'ю у кого і коли захоче. Це на його думку, є ознакою демократичного суспільства.

Скандал довкола інтерв'ю Гордона: коротко

  • Почався скандал 12 травня, коли на каналі Гордона з'явилося відео з Наталією Поклонською – самопроголошеною експрокуроркою Криму.
  • Уже через тиждень Гордон опублікував інтерв'ю з "лідером" донецьких сепаратистів Ігорем Гіркіним.
  • Сам Дмитро Гордон заявив, що зробив ці інтерв'ю за співпраці із СБУ. У відомстві тим часом це і не спростували, і не підтвердили: заявили, що журналіст проявив ініціативу самостійно.
  • Зрештою матеріали інтерв'ю аналізуватимуть правоохоронці. СБУ вивчатиме можливість долучити їх до офіційного звинувачення Росії в агресії на Донбасі та окупації Криму.
  • Тим часом Офіс генпрокурора вже виокремив цитати із інтерв'ю, за якими на обох респондентів можна складати обвинувачення.