Агентурну групу ФСБ, яка займалася розвідувально-підривною діяльністю на Одещині, викрили співробітники Служби безпеки України. Зрадники планували удари, що частково б зупинили рух потягів в області.

Дивіться також Із беркутівців зняли усі обвинувачення: суд закрив одну зі справ про розгін Євромайдану

Очільником агентурної групи був учасник "Антимайдану"

Очільником агентурної групи був одесит, який працював інструктором з рукопашного та ножового бою. Раніше він був одним з активістів одеського "Антимайдану".

Зрадник особисто перебував на зв’язку із представниками російської спецслужби. Разом із ним "працював" його близький родич. Вони мали фотографувати та надсилати координати об'єктів залізничної інфраструктури Одещини.

Рашисти планували використати цю інформацію для знищення даних локацій, що мало унеможливити рух частиною колій,
– пишуть в СБУ.

Крім того, очільник агентурної групи був адміністратором групи прихильників так званої "Новоросії" в одній із соцмереж, де організував збір коштів для військ терористичних "Л/ДНР". Також він створював та поширював матеріали із закликом до захоплення влади та зміни меж території України.

"Він робив це через ресурс Novorus.info – так зване "центральне інформагентство "Новоросії", – додають у Службі безпеки України.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності. "Керівнику" групи загрожує ув'язнення на строк до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої, а його родичу – до 5 років позбавлення волі.

СБУ отримала докази співпраці одеситів з ФСБ / Фото СБУ

Зрадники в Україні: останні новини