Будував кар'єру окремо від "слуг", – Лещенко

За словами нардепа, окрему політичну кар'єру Разумков почав будувати ще у той час, коли обіймав посаду голови Верховної Ради. Робив він це у таємниці від партії "Слуга народу".

До теми Не хоче залишатися рядовим депутатом, – Рибачук про міжфракційне об'єднання Разумкова

Робив її таємно, доки був спікером і називав себе "членом команди Слуги народу". А насправді вже будував свою політичну кар'єру окремо від "Слуги народу",
– заявив Лещенко.

Він наголосив, що партію "Ми українці" перейменували на "Розумна політика" ще 10 вересня 2020 року. Про це мовиться у реєстрах.

Разумков нібито створив свою партію ще минулого року
Разумков нібито створив свою партію ще минулого року / Скриншот Сергія Лещенка

Реакція Разумкова

Ексспікер парламенту Дмитро Разумков заявив, що перед тим, яя запропонувати назву депутатського об'єднання не перевіряв реєстр політсил.

Коли я пропонував назву для міжфракційного депутатського об'єднання, я не звірявся з реєстром політичних партій, які існують в Україні, їх понад 300. Дійсно, є така партія, вона повністю збігається (за назвою – 24 канал) – "Розумна політика". Є і "Розумна сила",
– заявив Разумков.

Однак колишній голова парламенту заявив про готовність створити власну політичну партію. Водночас із тим, Разумков додав, що після відставки йому неодноразово пропонували очолити певні політсили.

Що відомо про політсилу Разумкова

Повний текст публікації Сергія Лещенка у фейсбуці:

Сьогодні всі обговорюють список депутатів, які вступили в групу Разумкова, яка поки хоче функціонувати в форматі "міжфракційного об'єднання".
Новий бренд Разумкова називається "Розумна політика". А я хочу звернути увагу на інше. Свій окремий проєкт Разумков почав робити понад рік тому. Робив його таємно, доки був спікером і називав себе "членом команди Слуги народу". А насправді вже будував свою політичну кар'єру окремо від "Слуги народу". Тому що перейменування партії "Ми українці" на партію "Розумна політика" відбулося ще 10 вересня 2020 року. Така інформація міститься у реєстраційних даних.
Мало хто звернув увагу, але також у вересні 2020 року в ефірі на каналі Ахметова Разумков позначив себе поза командою Зеленського.
Чи вважаєте ви за необхідне позбавити Разумкова депутатського мандата у зв'язку з тим, що він є позафракційним, хоча має бути у складі фракції "Слуга народу"?