Зараз Разумков є народним депутатом, і не є членом жодної політичної партії (зі "Слуги народу" він вийшов, коли став спікером). А от щодо фракційності чи позафракційності його є різні точки зору.

Варто перечитати Повториться протистояння Порошенка і Гройсмана, – нардеп про конфлікт Разумкова зі "слугами"

Дмитро Разумков – вже колишній голова ВРУ – буде створювати політсилу

У телеефірі Дмитра Разумкова запитали щодо того, як він збирається втілювати той рівень довіри, який йому зараз висловлює суспільство. Мовиться про свідчення свіжих жовтневих соціологічних досліджень:

  • За даними КМІС (Київський міжнародний інститут соціології), Разумкова як потенційного кандидата у президенти України має підтримку 7,1% опитаних (це 6 позиція у рейтингу).
  • А за даними Центру Разумкова – 8,8% (5 позиція).

Об'єднуватимемося, рухатимемося вперед, будемо повертати людей, зокрема, і в парламенті, до того, що є ті обіцянки, які від нас чекають люди. Сили у мене на це є, час теж є, бажання є, команда є,
– відповів Дмитро Разумков.

І додав: "Я робитиму все, щоб довіра людей – навіть не рейтинг, а довіра – не падала".

Коротко про гучну відставку Разумкова

  • Неофіційно про це говорили вже кілька місяців, офіційно ж все почалося 30 вересня. "Слуга народу" запросила видачу підписних листів щодо відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.
  • Дуже швидко підписи зібрали (у ЗМІ писали, що це було чи не основною метою зібрання "слуг" у Трускавці, але в партії це заперечили), і 7 жовтня 246 народних депутатів відправили Разумкова у відставку.