Потрібно в цій ситуації звернути увагу на 2 речі. Про це в авторської програми Катерини Соляр "Перехресний допит" на 24 каналі заявив "слуга народу" Олексій Устенко.

Читайте також Це відбулося зарано, – Бахматов про конкуренцію Разумкова із Зеленським

За його словами, по-перше, потрібно почекати рейтингів. По-друге, коли Разумкова виключали, він медійно був скрізь присутнім і критикував "Слугу народу".

Якщо це будуватиметься винятково на критиці команди, в якій ти був, то закінчиться протистоянням Порошенка і Гройсмана. Коли ніхто собі не додав, а тільки відняв,
– наголосив Устенко.

Він зауважив, що Разумков будував своє будь-яке політичне майбутнє на власному протистоянні з президентом, який привів його до влади.

Зі всією повагою до Дмитра Олександровича будь-яка людина, яка б тоді вміла гарно говорити, оперувати цифрами, даними, вміла дебатувати з кимось – вона також мала б всенародну підтримку.

Олексій Устенко

Народний депутат від "Слуги народу"

Стосунки Разумкова і Зеленського: коротко

  • Після того, як Верховна Рада проголосувала за відставку Разумкова, він заявив, що Володимир Зеленський ніколи не був його другом.
  • Він не вважає, що президент і спікер повинні мати товариські стосунки. Вони повинні працювати на державу.
  • Нещодавно Разумков натякнув на президентські амбіції.
  • До речі, у вересні, згідно з опитуваннями, він став другим (після нинішнього очільника держави) у рейтингу довіри українців.

Повний випуск інтерв'ю із Олексієм Устенком: дивіться відео